Programma weekendretraite

Bij aanvang maken we het definitieve programma en thema bekend. Globaal ziet het er als volgt uit:

Vrijdag 8 maart
15.00 aankomst (met thee/koffie/lekkers) en inchecken in kamer
16.00 kennismaking
17.00 toelichting programma
17.15 verhaal ter inleiding op het thema
17.30 vrije tijd
18.30 diner
19.30 creatie sessie
21.00 vrije tijd

Zaterdag
08.00 yoga en meditatie- 90 min
09.30 ontbijt
10.00 creatie sessie
13.00 lunch
13.45 vrije tijd
14.30 creatie sessie
16.30 vertrek naar wellness
17.30 wellness
20.00 diner
21.00 vrije tijd

Zondag
08.00 lichaamswerk en meditatie-60 min
09.00 ontbijt
10.00 creatie sessie
13.00 lunch
14.00 vrije tijd
14.45 uitchecken
15.00 buitenprogramma
17.00 afsluiting